Степан Гавриш
в интернет-пространстве:

Під арешт

22.12.2017

Команда президента перейшла до другого етапу підготовки його переобрання на другий термін в 2019 році. Перший – вона успішно завершила... »

Совпадение

22.12.2017

Президент надто глибоко занурився в політику маніпуляцій і схем в намаганні втримати владу та забезпечити собі бодай якийсь демократичний горизонт для другого терміну. Але йому може забракнути кисню. Історична реальність, характер і зміст подій навколо нього працюють проти. І тиск нарощується. Йому варто вже думати й про парашут. Колишній його друг, а нині – ворог, бо Петро Олексійович множить їх в геометричній прогресії, у величенькому відкритому листі пропонує добровільну відставку. »

Дуда і Порошенко

16.12.2017

На прямому ефірі «Прямого» спостерігав за брифінгом двох президентів: Дуди і Порошенка. Не встиг поділитися враженнями. Тому... »

Терор хаосу

27.10.2017

Другий фронт в Україні. Збройні розбірки, замовні вбивства, акти терору в столиці зашкалюють. Захід також здригається від актів тероризму і масових вбивств маніяками. Одна відмінність – вбивці відомі: ІДІЛ і його союзники. Або відморозки. На кшталт американського пенсіонера-бухгалтера Стівена Паддока. За виключенням вбивства підривом, майже ідентичного з Павлом Шереметом, мальтійської журналістки Дафни Карини Галіції. Мафія. Найшвидше найнята її ворогами. »

Усе буде Донбас

18.10.2017

Реінтеграція в Нормандсько-Мінському задумі,  за великим рахунком, це «безконфліктне» повернення контролю Україною над Донбасом в статусі якоїсь територіальної одиниці: від етнокультурної російської автономії до гібридного квазідержавного утворення. За наш рахунок. Попри перетворення його Росією в руїни і зону гуманітарної катастрофи. Вона – містично-дивовижний, мирно-адміністративний, поки що єдиний, магістральний шлях. На ньому сьогодні заточені всі сторони конфлікту: влада і народ, терористи-бойовики з Москвою,  Західні Уряди - мають консенсус з цього питання. Виглядає так, що досить театрального спікерства Парубія у присутності президента Порошенка –  і настане зворушливий мир. »

Україна бідніє та знемагає у своїй незалежності

26.09.2017

Сьогодні Україна не розвивається на рівних можливостях. За даними ООН українці знаходяться за межею бідності, і таких вони нарахували біля 80%. З точки зору ООН, для того, щоб вважати людину бідною, треба, щоб вона заробляла 5 доларів на годину, а українці заробляють 1,8 доларів на день! І натомість 150 доларів на місяць, а це мінімальний рівень для бідності, українці офіційно отримують 50 доларів. »

Війна Росії за мізки українців

26.09.2017

Російська мова, чим довше вона буде залишатися, перш за все, на побутовому рівні відносин між українцями: вдома, на вулиці, в школах, — вона і є найнебезпечнішою зброєю проти української незалежності і суверенітету. Мову можна називати ще національним суверенітетом, який передбачає сукупність факторів незалежності народу як етносу. І в цьому контексті Українська держава має робити набагато більше, ніж вона робить сьогодні. Попри поради, попри спроби проводити постійну пропагандистську політику, направлену на збереження у владі правлячої групи і продовження мандату на правління країною, варто було б зайнятися протидією російської мовної експансії, зважаючи, що більша частина книг, які читають українці, фільмів, в тому числі і фільмів, які є західними фільмами, вони дубльовані російською мовою, телебачення — вони взагалі перетворили Україну в російськомовну територію. »

Миропотворність

22.09.2017

Політична влада не має зрозумілої стратегії розвитку, розбудови української державності. Попри три революції, які послідовно виписали український курс і сформували базову частину політичної нації. Та вона безперервно хворіє, інфікована підступною російською і внутрішньою пропагандою, корупцією, страхом перед війною, етнокультурним, спадково-історичним взаємопоборництвом, хуторськими амбіціями і західним фетишизмом. Це еволюційний примітивізм, де творення державності співпало із формуванням єдиного політичного народу. Ним і користаються олігархи. Вони в стихійній, дикій конкуренції створили могутні холдинги, корпорації, сім’ї. Сильніші за державу. Встановили повний контроль над формуванням і діяльністю політичної системи. Політичні принципи і цінності, публічну демократію і змагальну конкуренцію підмінили економічною доцільністю, правом сильнішого і власними понятійними звідами правил, «смотрящими», непотичними політичними партіями з «клієнтів», як дохідні бізнес-філії. Зруйнували стабільність і спільний порядок. Тепер їм для утримання контролю над державою потрібна сильна поліцейсько-фіскальна влада і управління мізками українців. Фейки, пропаганда, містифікації, маніпуляції, метафори і брехня заполонили весь простір життя. »

Буревій по імені Міхо

18.09.2017

Мільйони зухвалих нелегальних мігрантів з усього світу щороку незаконно перетинають кордони країн Заходу. ЄС, вийшовши з цього «коматозного стану» (за Юнкером) розробляє виключно «гуманні правила поводження» з ними, а Трамп безуспішно будує диво-стіну від мексиканців, які копають десятки кілометрів тунелей під Америкою. Українська влада обрала свій, окремий шлях. Персонально для Саакашвілі. »

Мінський ОРДЛО

16.02.2017

Дивно. Немає звіту президента і МЗС з нагоди дворічних роковин Мінська-2. Ані роздумів, ані звичної впевненості в його безальтернативності. Жодних заяв «Нормандської четвірки», ЄС і США. »