Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Россия не готова к полномасштабной войне с Украиной, – военный эксперт

11.10.2018

Россия не готова к полномасштабной войне с Украиной, потому что находится в сложном финансовом положении. Об этом заявил экс-заместитель секретаря СНБО Украины Степан Гавриш, комментируя мнение российского адвоката Марка Фейгина. »

Сурков поднялся: Эксперт рассказал о новом амплуа помощника Путина

11.10.2018

Помощник президента России Владислав Сурков усилил свои позиции в Кремле и получил новые полномочия. Об этом заявил экс-заместитель секретаря СНБО Украины Степан Гавриш. »

Чи дійсно Донбасу потрібен «особливий статус»: Гавриш розповів, хто і як використовує цей закон

11.10.2018

Закон про особливий статус Донбасу свідчить про певну віртуальну реальність, на яку спирається діяльність політики Росії на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політик, доктор юридичних наук, професор Степан Гавриш. »

Гавриш: «Найкращі часи були тоді, коли на Східній Галичині почала народжуватися українська державність.»

24.08.2018

- Україна за п’ять років війни не змогла диверсифікувати свою економічну залежність від Росії. Ми використовуємо російську нафту, вугілля, ядерне паливо, хімію, мінеральні добрива для того, щоб підтримувати свій економічний рівень, і до цього нас закликає якраз Захід, США. - Що стосується США, то їхня допомога є дуже важливою, але з приходом Трампа ця допомога понижена до неймовірно низького рівня. - Сьогодні дії влади направлені на те, щоб домовитися за спиною українського народу з агресором, створити умови, за яких ситуація виглядала б як ні війни, ні миру, і при цьому ключові фінансово-економічні групи наживались на війні. Все це згубно для державності і веде якраз до кризи самої державності. Треба сказати, що українські олігархи не є українськими по своїй природі. Це інтернаціональні багачі, які в будь-який час спокійно виїдуть до Іспанії, Філадельфії — будь-куди, і там для них українська держава буде частиною їх історичної біографії. »

Гавриш: Українцям на Параді треба показати нову армію, а не декорації для активізації виборців президента

14.08.2018

Майже за 5 років війни на сході Україна так і не спромоглася відновити оборонну промисловість, створити нові зразки власної зброї і закупити сучасну зброю. Ми будемо демонструвати окремі експериментальні зразки зброї. На фронті на 98% воює зброя старих радянських запасів, ресурс якої вже давно вичерпаний, яка складно ремонтується, до якої не дістає боєприпасів, і яка фактично не є ефективною в сучасних умовах. »

Чому президент України не зацікавлений у створенні правильної виборчої системи

09.11.2017

Перезавантажити українську політичну систему еволюційно, тобто зміною виборчих механізмів, неможливо. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політик, доктор юридичних наук, профессор Степан Гавриш. »

Українська влада зараз відклала питання повернення Криму - Гавриш

18.10.2017

Позов, який Україна подала в Кримінальний суд ООН в Гаазі по Криму, пов`язаний з расовою дискримінацією українського та кримськотатарського населення, і не пов`язаний з анексією »

Чому позиція Волкера зазнала кардинальних змін

26.09.2017

Росія застрягла в завтрашньому дні — вона не може розвиватися без західних технологій. Її економіка не дуже страждає від санкцій, але технічно РФ не рухається, вона зупинилася. Це смерть в рідкому бурштині. »

Степан Гавриш: Марш «Безсмертних полків» – це зневага до справжніх ветеранів війни

12.05.2017

Марш «Безсмертних полків», який завтра має пройти у Києві – це зневага до справжніх героїв Другої світової війни. »

Степан Гавриш о военных судах и страхе руководителей в погонах

31.03.2017

Нужны ли Украине отдельные военные суды, кто пытается влиять на судебную ветвь власти и какие здесь есть ключевые риски для страны, Politeka рассказал политик, доктор юридических наук Степан Гавриш »