Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Гавриш: Треба реагувати на «оборонний скандал», а не переключатися на «Євробачення»

05.03.2019

«Оборонний скандал» ще раз показав, що повноцінної реформи ЗСУ та оборонпрому так і не відбулося. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політик, доктор юридичних наук, професор Степан Гавриш. »

Степан Гавриш: сувора правда про церковний форпост імперії

25.02.2019

Президент Порошенко зробив майже неймовірне – зруйнував тривалу й історичну монополію Москви на глобальну православну місію, Третій Рим, домінацію в хворому протиріччями і непрощеними конфліктами православному світі. На цьому наголошує у статті «Між Богом і гріхом» Степан Гавриш, директор «Інституту політичної кризи». »

Янукович буде відстоювати свою невинність, - Гавриш

08.02.2019

Степан Гавриш, який раніше обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України заявив, що у колишнього президента-втікача є всі шанси оскаржити вирок. »

"Це варіант угоди України з Януковичем" - Гавриш про вирок "легітимному"

08.02.2019

Судовий процес та вирок президенту-втікачу Віктору Януковичу дозволить йому оскаржити звинувачення в Європейському суді з прав людини.

Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив колишній заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.
»

Влада спеціально лякає суспільство нападом Росії перед виборами

08.02.2019

Навряд 2019-го варто чекати масштабного наступу. Росія має багато інших важелів впливу на українську сторону. Про це в коментарі для Gazeta.ua говорить екс-заступник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Степан Гавриш. »

Гавриш: Схоже на те, що Україна готова до переговорів щодо нейтрального статусу

14.01.2019

Цього разу ялинка не була основним символом Нового року в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політик, доктор юридичних наук, професор Степан Гавриш. »

Россия не готова к полномасштабной войне с Украиной, – военный эксперт

11.10.2018

Россия не готова к полномасштабной войне с Украиной, потому что находится в сложном финансовом положении. Об этом заявил экс-заместитель секретаря СНБО Украины Степан Гавриш, комментируя мнение российского адвоката Марка Фейгина. »

Сурков поднялся: Эксперт рассказал о новом амплуа помощника Путина

11.10.2018

Помощник президента России Владислав Сурков усилил свои позиции в Кремле и получил новые полномочия. Об этом заявил экс-заместитель секретаря СНБО Украины Степан Гавриш. »

Чи дійсно Донбасу потрібен «особливий статус»: Гавриш розповів, хто і як використовує цей закон

11.10.2018

Закон про особливий статус Донбасу свідчить про певну віртуальну реальність, на яку спирається діяльність політики Росії на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політик, доктор юридичних наук, професор Степан Гавриш. »

Гавриш: «Найкращі часи були тоді, коли на Східній Галичині почала народжуватися українська державність.»

24.08.2018

- Україна за п’ять років війни не змогла диверсифікувати свою економічну залежність від Росії. Ми використовуємо російську нафту, вугілля, ядерне паливо, хімію, мінеральні добрива для того, щоб підтримувати свій економічний рівень, і до цього нас закликає якраз Захід, США. - Що стосується США, то їхня допомога є дуже важливою, але з приходом Трампа ця допомога понижена до неймовірно низького рівня. - Сьогодні дії влади направлені на те, щоб домовитися за спиною українського народу з агресором, створити умови, за яких ситуація виглядала б як ні війни, ні миру, і при цьому ключові фінансово-економічні групи наживались на війні. Все це згубно для державності і веде якраз до кризи самої державності. Треба сказати, що українські олігархи не є українськими по своїй природі. Це інтернаціональні багачі, які в будь-який час спокійно виїдуть до Іспанії, Філадельфії — будь-куди, і там для них українська держава буде частиною їх історичної біографії. »