Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Кремль зосередиться на проведенні виборів Президента України?

31.05.2018

Які нові виклики постають перед Україною після четвертого «пришестя» Путіна? З цього приводу розмірковує директор Інституту політичної кризи Степан Гавриш у публікації «Експансія «Безсмертного полку» на сайті «Лівого берега». Він припускає, що Путін незабаром сконцентрує свої зусилля на приведенні до влади в Україні своєї людини під час президентських виборів. »

Киев признал потерю союзников в ЕС с «достаточно горячими голосами»

31.05.2018

Страны Восточной Европы перестали быть союзниками Украины. »

В Украине хотят восстановить военные трибуналы — Гавриш

31.03.2017

Почему введение военных судов — это усиление давления на общество без принятия стратегического решения о признании Украины воюющей стороной в войне с РФ
Об этом в материале Politeka рассказал политик и доктор наук Степан Гавриш. Он напоминает,что военные суды в Украине ликвидировали еще в 2010 году.
»

Порошенко не хоче реформувати прокуратуру - Гавриш

12.05.2016

Порошенко не державник. Президент має найскладнішу проблему — власний бізнес. Він щодня переглядає листочок, розділений на дві частини. З одного боку - проблеми держави, з другого - його бізнесу. В таких умовах йому потрібно приймати рішення: від чогось відмовлятися. Не можна бути одночасно олігархом і державником. Він два роки шукає це рішення і не знаходить поки-що. »

Степан Гавриш сказав, що буде за Луценка-генпрокурора

25.04.2016

Потенціал Луценка, як генпрокурора, нульовий. Сьогодні перед генпрокурорм стоїть завдання, сформульоване міжнародними донорами — протидія корупції, вихід з-під політичного контролю Адміністрації президента. Генпрокуратура має бути державним адвокатом, який підтримує звинувачення, забезпечує змагальність у кримінальному судочинстві. На жаль президент мало цікавиться думкою суспільства і вважає, що здатний зламати його позицію. І діє, виходячи з власних інтересів. Тому і приводить до вищих державних посад людей з найближчого оточення. »

Судебная система нуждается в кардинальных реформах

12.04.2016

В состав временной комиссии по люстрации судей должны входить бывшие судьи, политики, юристы. Все они не должны быть членами каких-либо партий. »

Остановка евроинтеграции: эксперт рассказал, что Путин попросит за Сирию

17.03.2016

Платой за выход России из сирийского конфликта могут быть уступки Евросоюза Москве по украинскому вопросу. Об этом в комментарии "Обозревателю" заявил первый заместитель секретаря СНБО Украины (2008-2011) и доктор юридических наук Степан Гавриш. "Первой причиной ухода из Сирии можно назвать мирные договоренности между основными участниками сирийского конфликта", - сказал Гавриш. »

Бойовики готують новий котел - Гавриш

12.11.2015

На Луганському напрямку бойовики готують для українських вояків новий котел. Про це Gazeta.ua сказав колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Степан Гавриш, коментуючи посилення бойових дій на Донбасі. »

Сепаратисти нав`язують Раді свій закон про вибори

21.10.2015

Особливості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу визначені 2 жовтня у Парижі. І це називається планом Мореля. Так вважає колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш. »

Путин выходит на новый уровень гибридной войны

13.09.2015

Украина в 18-м пункте изменений фактически признает Донбасс независимой территорией, развивающейся за счет украинского государственного бюджета. В государственном теле Украины создается опасный и тяжелый вирус, против которого нет иммунитета. Это постоянно будет подрывать нашу страну. Путин берет большую паузу, чтобы вывести эту часть проекта войны на уровень, когда мы проголосуем 300 голосов. Вопрос требует всеукраинского референдума »