Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Сигнал від Азарова
21.12.2015

Можливо й ні. Але на моєму телефоні висвітився номер одного з колишніх головного охоронця Азарова: номер телефону 050 380 68 67. Пропозиція голосом, який не терпів заперечень була несподіваною: повернути гроші «Правексбанку». І питання: «Який мій адрес реєстрації і чи не змінив я його?».
– Хто це? – наївно і розгнівано запитав я.
– Это колекторская компания «Вектор», и мы занимаемся вашим долгом банку.
Але ж я з 2003 року жодних відносин з «Правексбанком» не маю. Як і взаємних претензій. І попрощався. Впродовж 10-15 хв. той же чоловік з номером охоронця Азарова телефонував мені настійливо ще з 7 інших мобільних телефонів і механічним голосом вимагав моєї адреси та погрожував приїздом колекторів за неіснуючим боргом. Врешті я ще раз взяв слухавку.
- Ви колишній охоронець Азарова? Можливо зустрінемось особисто?
В телефоні сталася якась пауза. Але той же, вже й не такий і впевнений у собі голос, знову почав вимагати мою адресу та погрожувати приходом колекторів. Через три не взятих, телефонні дзвінки припинилися. Мій помічник почав передзвонювати по всіх записаних телефонах, але слухавку вже ніхто не брав. Якщо навіть це і не був телефон охоронця Янича, то не виключно що це з тої ж компанії, з тої команди, яка займалася поголовним рейдерством і обкраданням українців а сьогодні сито живе на дорогих дачах в Підмосков`ї. «Рятуючи з відти Україну». Ось всі телефони шахраїв, чи рекетирів, чи бандитів, які запросто тероризують в час самої фантастичної поліцейської реформи Міністра Авакова і вчительки Деконаїдзе громадян України. (0504152179, 0504160363, 0504181646, 0503522451).

Коли немає до кого звернутися, бо нова поліція, як пишуть блогери, така ж корумпована але зовсім не професійна, і своє завдання бачить не в охороні громадського порядку та інтересів громадян а, в безглуздому піарі, гламурних фотосесіях. Прокуратура загрузла по вуха в корупцію і політику. Суди корумповані і не професійні, якими маніпулюють шахраї і ті ж рейдери. До СБУ не достукаєшся, бо вона зайнята президентом країни. Ну ось і все. Ми самі по собі. Треба легалізувати право на легкий доступ до короткоствольної нарізної зброї та об`єднуватися у боротьбі за виживання. Бо поки ми намагаємось закликати владу до політичної відповідальності перед виборцями, ми стаємо заручниками розгулу злочинності і бандитизму. І цей внутрішній ворог ще більш небезпечний ніж агресія Росії. Бо санкції проти нього ніхто не введе.