Степан Гавриш
в интернет-пространстве:

Після місцевих виборів держава слабшатиме
06.04.2015

Місцеві вибори, які мають пройти восени цього року, нічого не вирішують. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

"Ці вибори лише формують майданчик для боротьби за владу - дочасні парламентські, а можливо, й президентські вибори. Всі партії намагатимуться поставити на місцях максимально велику кількість своїх людей, щоб вони завтра тримали під контролем виборців. Таким чином країна продовжуватиме грузнути в корупції та маніпуляціях. Держава тільки слабшатиме", - зазначив він.

За словами політика, Україні потрібно відмовитися від існуючої системи виборів та перейти до відкритих виборчих списків.

Екс-заступник секретаря РНБО вважає, що треба вирішити питання проведення місцевих виборів на Донбасі, але зараз Україна не має навіть доктрини протистояння тероризму на Сході. "Натомість ми заявляємо, що воюємо з Путіним. Дійсно, він там організував тероризм. Є ключовим винним в тому, що там така ситуація. Але треба звертатися до всього світу з проханням подолати терористів, бо на війну з Путіним зброю давати ніхто не наважується. Бо Україна досі не надала Раді безпеки ООН доказів, що воює саме з ним", - зауважив Гавриш.

Notice: Use of undefined constant topic1 - assumed 'topic1' in /var/www/pepsi25ukr35289/data/www/gavrysh.org.ua/topic_interview.php on line 4