Степан Гавриш
в интернет-пространстве:

Янукович буде відстоювати свою невинність, - Гавриш
08.02.2019
Степан Гавриш, який раніше обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України заявив, що у колишнього президента-втікача є всі шанси оскаржити вирок.
Мова йде про рішення суду, яке було прийнято щодо Віктора Януковича 24 січня поточного року.

Гавриш вважає, що право на оскарження засуджений матиме не лише в національному суді, але і в Суді з прав людини. Річ у тім, що прокуратурі висунули звинувачення у недостатньо повному розслідуванні справи щодо зради України, яку скоїв Віктор Янукович.

Окрім цього претензії є й до факту того, що правосуддя проводилося заочно, і колишнього президента не було особисто в залі суду. Ніхто його не побачив навіть за допомогою Skype. Всі вище наведені аргументи дають Віктору Януковичу можливість оскаржити рішення, яке прийняли щодо нього.

Варто нагадати, що наприкінці попереднього тижня, а саме в четвер, 24 січня, Оболонський районний суд Києва визнав колишнього главу української держави винним в зраді Україні. Також Віктора Януковича офіційно звинуватили в пособництві Російській Федерації, у початку військових дії на території нашої країни. Рішенням суду колишнього гаранта засудили до 13 років позбавлення волі.
Notice: Use of undefined constant topic1 - assumed 'topic1' in /var/www/pepsi25ukr35289/data/www/gavrysh.org.ua/topic_interview.php on line 4