Степан Гавриш
в интернет-пространстве:

У Зеленського немає наступальної стратегії, – Гавриш про зустріч у Парижі
09.12.2019
Ведучі адресували політику запитання щодо того, як діятиме українська сторона у разі, якщо зустріч у нормандському форматі у Парижі виявиться нерезультативною.

"Це друга зустріч у Парижі у нормандському форматі. У нас є друзі, але немає союзників. Макрон будь-якою ціною намагається відвернути Росію від Китаю і повернути її в діалог щодо стратегічного партнерства з Європейським Союзом аж до створення спільних безпекових стратегій. Меркель працює на "Північний потік-2" і навіть провела зміни до законодавства через Бундестаг... Оскільки зараз у Франції хаос – учора на вулиці вийшли 800 тисяч людей, протестуючи проти пенсійної реформи державних чиновників, у Німеччині розпадається коаліція, і там також немає майбутнього після Меркель. Тож говорити про будь-яку перспективу, що "нормандці" зосередяться на проблемах України, – дуже важко", – сказав Степан Гавриш.

Гість студії продовжив, що будь-яких серйозних аргументів, з якими Володимир Зеленський міг би виступити перед президентом РФ Путіним, немає. Степан Гавриш зауважив, що у Зеленського немає наступальної стратегії.

"План "Б" про будівництво стіни а-ля Яценюк є настільки наївним, що він не підлягає навіть обговоренню… Отже, йде мова про два варіанти розвитку подій: або ми повертаємось до Будапештського меморандуму, і, власне кажучи, нам треба будь-якою ціною треба повернути до себе довіру Штатів і розмовляти з Білим домом, або ми запропонуємо план вже вчорашнього представника ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка, який, з моєї точки зору, є найкращим для Путіна і для Зеленського. Це план створення міжнародної адміністрації і фонду відродження Донбасу, введення миротворців на кордон та передача 5-10 років цієї території України. Зверніть увагу, що ми не говорили з вами про Крим, як і не говорив Зеленський перед повісткою до Парижа, – як він може бути вмонтований у "Мінськ". Зеленський хоче змінити Мінські угоди, але жодних шансів на це… немає", – заявив Степан Гавриш.
Notice: Use of undefined constant topic1 - assumed 'topic1' in /var/www/pepsi25ukr35289/data/www/gavrysh.org.ua/topic_interview.php on line 4