Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Паралелі, 08.03.2016. Український політик, заслужений юрист України Степан Гавриш про надзусилля вітчизняного політбомонду
15.03.2016

Будні і свята українського політикуму наповнені думками про мирське: Як би так домовитися, щоб і собі, і людям, Щоб і нести, і сильно не напружуватися, Щоб поступаючись, не поступитися. Задачі непрості. Та й часу обмаль.

Градус політичних пристрастей зростає. Економічна ситуація в країні помножена на тактичні прорахунки і ворожий шал російської пропаганди не сприяють процесу безоглядної модернізації держави.

Опоненти чинної влади отримують все більше аргументів на власну користь. Два роки «недореформ», коаліційна неміч, мімікрія корупції ставлять під сумнів успішність українського поступу. Здобутки Революції Гідності під загрозою.

Риторика «колишніх» стає дедалі агресивнішою, поясненням «нинішніх» бракує переконливості. Такий стан справ для українського суспільства є неприйнятним. Ми надто часто втрачали, аби знову погодитися на роль аутсайдера, невдахи. Ціна помилки знову надзвичайно висока. Огидне «РжуНєМагу» усіляких монтян , що лунає з партеру українського драмтеатру гнітить. Арії західних партнерів про зовнішнє управління вельми дисонують.

Віриться, нам не забракне інстинкту самозбереження. Власне, що нам втрачати, окрім права на гідне життя?