Степан Гавриш
в інтернет-просторі:

Гавриш: Зеленський повинен налагодити співпрацю з «роз`єднаним» політичним класом США
29.09.2019
Політик, доктор юридичних наук, професор Степан Гавриш вважає, що Україна потребує підтримки всього американського істеблішменту, а не тільки нинішнього президента США.

Про це співрозмовник сказав в ексклюзивному коментарі кореспонденту «Ехо UA».

За словами експерта, на сьогоднішній день Україна ризикує опинитися в епіцентрі «вибуху», оскільки відносини між Дональдом Трампом і американськими демократами набули характеру «гарячої війни».

«З одного боку, Трамп намагається всіляко уникати публічної підтримки України, а з іншого - прекрасно розуміє, що ми можемо допомогти йому вивести з дистанції президентських виборів найбільш небезпечного для нього противника», - констатує Степан Гавриш.

На думку співрозмовника «Ехо UA», для Володимира Зеленського дуже важливо налагодити співпрацю з «роз`єднаним» політичним класом США.

«Ми маємо двопалатну підтримку в Конгресі, і Трамп намагається дистанціюватися від цієї підтримки, зайнявши власну лінію. І тут ми спостерігаємо серйозний конфлікт. Для України дуже важливо заручитися підтримкою всього американського істеблішменту, не обмежуючись Трампом, і уникнути узгодження на участь в процесах на боці нинішнього президента США, адже це абсолютно безперспективно. Тим більше, що Байден неодноразово заявляв про свої наміри зробити Україну пріоритетом для США», - пояснює експерт.

У той же час, додає аналітик, Володимиру Зеленському доведеться вирішувати і внутрішню проблему, створену його попередником Петром Порошенком.

«Без дозволу Порошенка в якості глави держави генпрокурор Луценко не міг зустрічатися з адвокатом Джуліані, який висловлює дуже жорсткі позиції щодо Байдена і його участі в процесі впливу на уряд. Очевидно, що ця проблема залишається для президента викликом. Таким чином, Зеленському треба не просто пройти між краплями дощу, а пробігти між камінням, що висять на ланцюгах і з великою швидкістю розгойдуються вліво-вправо», - резюмував Степан Гавриш.
Notice: Use of undefined constant topic1 - assumed 'topic1' in /var/www/pepsi25ukr35289/data/www/gavrysh.org.ua/topic_interview_ua.php on line 4