Степан Гавриш
в интернет-пространстве:

Антикорупційні органи готувались до слідчих дій щодо багатьох топ-корупціонерів, – Гавриш
18.10.2019
Сьогоднішнє затримання НАБУ Олега Гладковського та клопотання ГПУ щодо притягнення до відповідальності Ярослава Дубневича свідчить: антикорупційні органи готувались до слідчих дій щодо багатьох топ-корупціонерів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі  ZIK висловив політик, народний депутат України ІІІ IV скликань Степан Гавриш.

Коментуючи затримання Олега Гладковського, він наголосив: стаття про відповідальність за зловживання службовим становищем – лише початок клубка.

«Як колишній слідчий, можу сказати, що це тактика, яка дозволить, мені здається, без особливих складнощів заявити підозру і залишити його у слідчому ізоляторі для пошуків діалогу. Можливо, навіть для співпраці і угоди зі слідством», – припустив Гавриш.

До того ж, враховуючи те, що Гладковський є близьким до Петра Порошенка та його «політичної сім’ї», на думку Гавриша, НАБУ ставить перед собою більш масштабні завдання.

«Сьогодні Генпрокурор і подав клопотання на зняття недоторканності з Дубневича. Це свідчить про те, що Антикорупційна прокуратура і НАБУ готувалися до слідчих дій щодо багатьох топ-корупціонерів», – зауважив політик.

Водночас він наголосив: сумнівно, що ексчиновникам вдасться домовитись із правоохоронними та антикорупційними органами. Адже у Зеленського просто немає вибору – втрата електоральної підтримки зобов’язує його йти на такі кроки.

«Він потрапив у таку складну петлю Нестерова. Стрімке падіння рейтингу зобов’язує його діяти більш рішуче, особливо на внутрішньому фронті боротьби з корупцією. Це єдиний спосіб зберегти довіру суспільства, яке, скоріше, емоційно його підтримувало, ніж зробило стратегічний та ідеологічний вибір», – підкреслив Степан Гавриш.

Як повідомлялося, НАБУ відкрило справу проти Гладковського за фактом недекларування 1,3 млн гривень. За фактом цієї справи, Гладковський не задекларував за 2015 рік вартість корпоративних прав у кіпрської компанії і наявність у сина корпоративних прав у «Київобленерго». Також в його декларації відсутня інформація про автомобілі сина.

Також в ефірі проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK, повідомили, що Гладковський був затриманий співробітниками НАБУ під час спроби виїхати з країни.

Окрім того Генеральний прокурор Руслан Рябошапка направив до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України дев’ятого скликання Ярослава Дубневича.
Notice: Use of undefined constant topic1 - assumed 'topic1' in /var/www/pepsi25ukr35289/data/www/gavrysh.org.ua/topic_news.php on line 4